Knihovní regály - prodej, montáž

Knihovní regály - prodej, montáž

Knihovní regály mají své pevné místo nejen ve skladech veřejných knihoven, ale také v univerzitních, lékařských a korporátních knihovnách. Hledáte-li skladový knihovní systém na míru, neváhejte se na nás obrátit. Nabízíme prodej knihovních regálů, které přizpůsobíme vašim nárokům.


Co musí knihovní regál splňovat?

Kvalitní knihovní regál musí splňovat několik vzájemně se doplňujících parametrů. Z hlediska funkčnosti a efektivního využití volného prostoru je důležitá ložná kapacita regálové buňky.

Druhým parametrem jsou vnější rozměry regálové jednotky. Kvalitní knihovní regál zpravidla svou konstrukcí výrazně nepřesahuje přes ložnou plochu.

Třetím důležitým parametrem je nosnost regálové buňky, která musí být na zátěž patřičně dimenzována. Nepostradatelným aspektem knihovních regálů je také jejich modulárnost a snadné přizpůsobení se skladovým prostorům.


Poskytujeme prodej knihovních regálů, které vynikají:

  • vysokou ložnou kapacitou
  • kompaktními vnějšími rozměry
  • stabilní konstrukcí
  • vysokou nosností
  • modulárností regálového systému

Konstrukce

Konstrukce knihovních regálů se skládá ze dvou ocelových stojin obdélníkového profilu, spojených mezi sebou příčkami pomocí čtyř šroubů. Výškovou nastavitelnost polic umožňuje perforace stojin v rozmezí 50 mm. Jednotlivé police se do stojin pouze zavěšují. Díky tomu je výškové přestavení polic velmi snadné. Proti bočnímu propadnutí knih a spisové dokumentace jsou police po bocích opatřeny plechovými boky. Celá konstrukce knihovních regálů je nastříkaná práškovým lakování podle přání zákazníka.


Montáž knihovních regálů

Součástí služeb Novotný s.r.o. je návrh rozmístění a kompletní montáž knihovních regálů. Z jednotlivých modulárních regálových lze vytvářet patrové regálové konstrukce s nášlapnou vrstvou z pozinkovaných ocelových panelů nebo vrstvou z dřevotřískových desek. Na přání provádíme montáž osvětlení v patrových uličkách a instalaci dalšího příslušenství.

Technická data
Provedení:
jedno a dvoustranné
Nosnost regálové buňky:
800 kg
Výška regálu:
1000 – 2900 mm
Hloubka police:
180 – 280 mm
Hloubka spodní police:
300 – 400 mm
Šířka regálu:
995 mm
Kontakt
vepište číselný kód
Novinky