O společnosti

O společnosti

Z historie společnosti

Prvopočátky firmy sahají do roku 1991, kdy ing. Josef Novotný začal soukromě podnikat v oblasti projektové a dodavatelské činnosti ve vybavení drobných skladů a především pak archivů, knihoven, spisoven a muzeí.

Zpočátku byly pro investory jako Akademie věd České republiky a Archiv hlavního města Prahy prováděny rekonstrukce a rekolaudace stávajících objektů na archivy, spisovny a knihovny, včetně zpracování projektové dokumentace pro stavební povolení se spolupracujícími stavebními profesemi. Kovové regály byly povětšinou repasovány, nalakovány a sestaveny dle projektové dokumentace.

Vzhledem k stále se zvyšující poptávce po uložení dokumentů, které byly dosud v nevyhovujících prostorách nebo regálech (převážně dřevěných) vyvstala potřeba vybavovat archivy novými kovovými regály, které vyhovují všem bezpečnostním a hygienickým předpisům.

Na základě této zkušenosti začala firma dodávat a montovat nejen pevné policové zavěšované regály, ale i paletové, knihovní, vjezdné, pojízdné. policové, patrové a buňkové regály.

Zároveň se rozrůstající firma transformovala v roce 1995 na společnost s ručením omezeným pod názvem Novotný s.r.o. se sídlem Mánesova 711, 25082 Úvaly u Prahy.

Ze současnosti

V současnosti se firma zaměřuje především na komplexní vybavení skladů, archivů, knihoven, spisoven, atd. S tím, že kromě projektové dokumentace, včetně projektu, popř. návrhu rozmístění regálových technologií, dodávky a montáže regálů, zajišťuje i vybavení skladů a archivů drobnou manipulační a kancelářskou technikou. Jedná se především o různé manipulační vozíky, pojízdné rozkládací bezpečnostní schůdky, mapové skříně, pořádací skříně na ukládání formátu A4, A5, ochranné zábrany regálů a stěn regálů proti najetí manipulačními, popřípadě vysokozdvižnými vozíky, kancelářské stoly, židle, atd.

Kontakt
vepište číselný kód
Novinky