Kovové skříně - prodej, montáž

Kovové skříně - prodej, montáž

Potřebujete archivovat dokumenty, přehledně vést kartotéky a registratury nebo hledáte zásobníkové a univerzální skříně pro uložení skladovacích zásob?
Jestliže ano, pak jste na správném místě. Náš sortiment zahrnuje prodej a montáž kovových skříní, kartoték a registratur.


Nabízíme čtyři typy kovových skříní:

  • zásuvkové výkresové skříně
  • kartotéky a registratury
  • zásobníkové skříně
  • univerzální skříně

Využití kovových skříní

Zásuvkové výkresové skříně slouží pro archivaci a uložení technických výkresů, kartografických map a dalších velkoformátových tiskovin.

I přes veškerou digitalizaci se stále mnoho dokumentů eviduje ve fyzické podobě. Prodej kovových skříní proto zahrnuje kartotéky a registratury, které dodáváme lékařům, úřadům, školám a celé řadě dalších institucí.

Nepostradatelným segmentem kovových skříní jsou zásobníkové skříně, které jsou využívány pro skladování drobného zboží a výrobních komponentů. Posledním typem z řady kovových skříní zaujímají univerzální skříně, které jsou vhodné pro uložení rozdílných věcí ve výrobních a stavebních provozech, ale i kancelářích.


Z čeho jsou skříně vyrobeny?

Všechny kovové skříně jsou vyrobeny z kvalitního a pevného plechu. Povrch skříní je ošetřen práškovým lakováním. Podle typu jsou kovové skříně vybaveny kuličkovými teleskopickými pojezdy, které snesou zatížení až 40 kg. Všechny skříně a kartotéky lze vybavit bezpečnostním zámkem.


Výhody kovových skříní

Nejdůležitější vlastností kovových skříní je jejich vysoká nosnost a stabilita. Skříně jsou vyrobeny z kvalitního plechu, a proto nepodléhají deformacím v podobě zkroucení či svěšení. Zároveň skříně nejsou příliš těžké a lze je lze snadno přemísťovat.


  • vysoká odolnost vůči poškození
  • dlouhá životnost
  • barevná stálost
  • snadné čištění

Skříně změříme, dodáme a instalujeme

Prodej kovových skříní Novotný s.r.o. zahrnuje kompletní služby od zaměření a návrhu efektivního rozmístění skříní, přes dodávku skříní na míru až po finální montáž kovových skříní.

Kontakt
vepište číselný kód
Novinky